Uguņošana

Uguņošana vienmēr pieliks savināmo garastāvokli un paliks atmiņā uz ilgu laiku. Tagad organizējot svinības Jūs varēsiet nedomāt par to, kas nesīs smagā kastes kā sakārtot uguņošanas vietu, kam uzticēt palaišanu. Profesionāli pirotehniėi piedāvās un saskaņos uguņošanas scenāriju, sagatavos visu nepieciešamo un veiks neaizmirstamu pirotehnikas šovu visiem par prieku.

Uguņošanas norise:
bumbas tiek izšautas paralēli viena otrai noteiktā secībā. Secība norādīta tabulā. Salūts ir daudzkrāsains un dažādos augstumos. Bumbu šāvieni ir redzami 30-200 metru augstumā.
Izmantojamie pirotehnikas lādiņi ir Ķīnas fabrikas „LIDU” ražojumi. Firma „LIDU” Ķīnas republikā ir vadošā pirotehnikas ražošanā, jo šīs firmas produkcija atšķiras ar kvalitāti un efektiem. Minētās firmas produkcija tiek izmantota salūtu rīkošanai Eiropā.
Izmantojamiem pirotehniskiem izstrādājumiem ir dažāda maksimāla augstuma darbība:
(2,5” līdz 65m)
(3” līdz 75m)
(4” līdz 100m)
(5” līdz 125m)
(6” līdz 150m)
Pielietojamajiem pirotehniskajiem izstrādājumiem ir dažādas krāsas un vizuālais efekts, t.i., krāsainās peonijas un krizantēmas, kuras pāriet no vienas krāsas otrā ar papildu efektu, krītošu zvaigznīšu un sprēgājošu dzirksteļu veidā, dažādas sarežģītas figūras ( apļ-, viļņ-, tauriņ-, vainag-, palm- un kokveidīgas ) ar papildefektu (komētas aste) līdz sprādzienam ar skaņas apvienojumu.
Izmantojam ūdens bumbas, kas atšķiras ar saviem efektiem. Bumbu izšauj ūdenī un no ūdens izaug trīs vulkāni, kas iegriež bumbu, rada apļveidīgu gaismas feeriju un atstāj uz ūdens virsmas neatkarojamu atblāzmas efektu. (6” (150mm)).
Lielkalibra bumbas papildus dod vēl vizuāli apjomīgus sprādzienus. Pateicoties mazkalibra bumbu augstajai izšaušanas intensitātei, tā rada vārdos neizsakāmu vizuālu skatu, kur viena krāsa pāriet citā. Dažādu batereju, lielu un mazu bumbu apvienošana veido gaismas ansambli ar dažādiem augstumiem, ar dažādu telpiskumu, tilpumu, krāsainību.

Uguņošana Daugavpilī 2014.gada 18.novembrī:


Mūsu rīkoto uguņošanu video:

Mūsu rīkoto uguņošanu foto:
« of 2 »